Pakiet MINI

Sesja fotograficzna, o której mowa, będzie miała miejsce w wyznaczonym uprzednio studio lub siedzibie firmy. Efektem sesji będą zdjęcia portretowe, w ilości 10 sztuk poddane profesjonalnej obróbce. Przewidywany czas sesji to około dwóch godzin. Zapewniam, że termin oddania zdjęć nie przekroczy 14 dni. Usługi dodatkowe, takie jak makijaż oraz wynajem studia, są płatne dodatkowo i nie wchodzą w skład podstawowej oferty. Wykonanie makijażu jest opcjonalne i zależy od preferencji klienta. Jako profesjonalny fotograf, zawsze stawiam na jakość świadczonych usług i do każdej sesji podchodzę bardzo indywidualne, dzięki czemu moje zdjęcia są niepowtarzalne i wyjątkowe. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcam do kontaktu. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i chętnie odpowiem na każde Państwa pytanie. Z każdej sesji fotograficznej przygotowuję relację wideo, która jest fajną pamiątką na przyszłość

Pakiet Mini

10 zdjęć portretowych, oddanie zdjęć do 14 dni.
1999 netto
10 zdjęć portretowych
Profesjonalna obróbka zdjęć
Indywidualne podejście do sesji
Konsultacja przed sesją
Zdjęcia gotowe do 14 dni
Możliwość realizacji w plenerze
Możliwość zamówienia Makeup'u za dodatkową opłatą
Studio w cenie

Pakiet PRO

Zapraszam do skorzystania z największego pakietu sesji fotograficznej, który oferuję! Sesja zostanie przeprowadzona we wcześniej wyznaczonym miejscu, to być to na przykład studio lub siedziba Państwa firmy. Celem sesji jest wykonanie 20 unikalnych zdjęć portretowych, które będą wspaniałą wizytówką dla Państwa firmy. Na taką sesję poświęcimy ok. 4 godzin, aby mieć możliwość stworzenia niepowtarzalnych fotografii, które spełnią Państwa oczekiwania. Istnieje również możliwość wykonania profesjonalnego makijażu. Jest to usługa dodatkowo płatna, którą z przyjemnością zorganizuję, jeżeli takie będzie Państwa życzenie. Oddanie zdjęć w terminie jest dla mnie bardzo ważne, dlatego zagwarantuję Państwu, że zdjęcia zostaną przekazane w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty sesji. W mojej pracy cenię profesjonalizm i pełną dbałość o każdy szczegół dlatego gwarantuję, że będą Państwo zadowoleni z efektów naszej współpracy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście Państwo omówić szczegóły sesji, zachęcam do kontaktu. Jestem otwarty na Państwa sugestie i zawsze staram się dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, aby wynikowa praca była jak najlepsza.

Pakiet PRO

20 zdjęć portretowych, studio w cenie, oddanie zdjęć do 7 dni.
3299 netto
20 zdjęć portretowych
Profesjonalna obróbka zdjęć
Indywidualne podejście do sesji
Konsultacja przed sesją
Zdjęcia do 7 dni
Możliwość realizacji w plenerze
Studio w cenie sesji do 3h
Możliwość zamówienia Makeup'u za dodatkową opłatą

Dlaczego sesja biznesowa jest ważna?

Sesja portretowa jest ważnym elementem funkcjonowania firmy z kilku powodów.

Po pierwsze, portrety pracowników są często wykorzystywane w różnych materiałach marketingowych i promocyjnych, takich jak witryny internetowe, foldery, katalogi i reklamy. Dlatego ważne jest, aby każdy pracownik miał profesjonalne zdjęcie, które będzie reprezentatywne dla firmy i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Po drugie, sesja portretowa może pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i wzmocnieniu więzi między pracownikami. Wykonanie zdjęć w jednym miejscu i w tym samym stylu pomoże stworzyć spójny wizerunek firmy, co jest szczególnie ważne w przypadku korporacji i dużych przedsiębiorstw. Dodatkowo, sesja portretowa może być sposobem na zintegrowanie nowych pracowników z zespołem i ułatwieniem komunikacji między nimi.

Po trzecie, sesja portretowa może pomóc w identyfikowaniu pracowników przez klientów i partnerów biznesowych. Dzięki zdjęciom portretowym, klienci i partnerzy biznesowi mogą łatwiej nawiązywać kontakt z pracownikami firmy, z którymi chcą się skontaktować.

Warto dodać, że jakość i profesjonalizm sesji portretowej może wpłynąć na postrzeganie firmy przez klientów i partnerów biznesowych. Dlatego ważne jest, aby sesja portretowa została przeprowadzona przez doświadczonych i wykwalifikowanych fotografów, którzy potrafią uchwycić indywidualność i unikalność każdego pracownika oraz stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek firmy.